Aktualności
Dofinansowanie od 80% na szkolenia
Dofinansowanie od 80% (pomoc de minimis; dla małych i dużych firm) na szkolenia organizowane przez zespół ekspertów MALINOWSKI & PARTNERS właściciela marki P&M GROUP.
Studia (wszystkie kierunki naszych studiów), warsztaty, kursy i szkolenia (z zarządzania, prawa, bezpieczeństwa informacji, kontroli zarządczej itp. .... ), które przyczyniają się do podniesienia kwalifikacji pracowników można w tym roku sfinansować dzięki środkom z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Właściciele firm mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenia dla siebie i swoich pracowników bez ograniczeń wiekowych.
Krajowy Fundusz Szkoleniowy to środki finansowe przeznaczone na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców, podejmowanego z inicjatywy lub za zgodą pracodawcy. Jego celem jest dostosowanie umiejętności osób pracujących do wymogów rynkowych.Mikroprzedsiębiorcy mogą otrzymać 100% dofinansowania, zaś małe, średnie lub duże przedsiębiorstwa mogą otrzymać 80% dofinansowania.
Polecamy najnowsze kursy programowe:
- Profesjonalny sekretariat, dla sekretarek asystentek kierownictwa/ dyrekcji
- Koordynator Kontroli Zarządczej, do osób które zajmują się lub będą zajmowały kontrolą zarządczą, zarządzaniem ryzykiem, audytami wewnętrznymi
- Prawo Zamówień Publicznych po zmianach, dla osób zajmujących się obszarem PZP
- Ochrona danych osobowych; ABI, dla osób pełniących, lub mających w najbliższej przyszłości pełnić nadzór nad systemem ochrony danych osobowych
- Zarządzanie projektami, dla osób które zajmują się lub będą zajmowały różnego rodzaju projektami w organizacji (planowaniem/koordynacją/ zarządzaniem/ rozliczaniem
Pomoc udzielana pracodawcom w ramach KFS jest udzielana zgodnie z warunkami dopuszczalnościpomocy de minimis.
Drodzy Klienci,
czekamy na Wasze zgłoszenia i pytania - im szybciej, tym większe szanse!
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Panią Magdaleną Cięciera,
T. (22) 253.32.74
E. m.cieciera@pmgroup.pl






