Informacje Ksztalcenie Doradztwo

Aktualności

Nowy system wiarygodnych opiniiW naszej pracy dokładamy wszelkich starań, abyście Wy - nasi Klienci, byli w pełni zadowoleni zarówno z naszych szkoleń, studiów podyplomowych i doradztwa, jak również, co dla nas jest bardzo ważne, z naszej kompleksowej obsługi podczas świadczenia tych usług. Dlatego jesteśmy dumni z opinii i referencji jakie otrzymujemy.

Przez ponad 18 lat, zaufało nam ponad 7000 osób, które zwiększyło swoje umiejętności.

Jak wiecie, od nowego roku wdrożyliśmy narzędzie – zaufane opinie 👍⭐- na naszej stronie www.pmgroup.pl. Wielu naszych Klientów, już zechciało podzielić się opinią o nas i naszych szkoleniach. Do tej pory korzystaliśmy z narzędzia do zbierania opinii TrustMate⭐. Teraz postanowiliśmy skorzystać z nowego narzędzia, które daje nam nieco więcej możliwości na pozyskanie wiarygodnych opinii, a zarazem jest bardziej przyjazne dla Was.

Już dziś na naszej stronie chwalimy się opiniami, jakie na bieżąco, po niezależnej weryfikacji ich prawdziwości, spływają do nas poprzez nowe narzędzie zaufane.pl

Niebawem również, i mamy nadzieję, że to kwestia godzin, gdyż trwa procedura ich transferu, wszystkie opinie, jakimi zechcieliście podzielić się z nami za pomocą poprzedniego systemu TrustMate, będą również widoczne w nowym widżecie zaufane.pl


Powrót

Ilość odsłon: 344
Ilość odsłon: 344


pmgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com
pmgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com