Informacje Ksztalcenie Doradztwo

Aktualności

Twoja Opinia Ma Wartość: Oceny Szkoleń i Doradztwa na Naszej StronieDrodzy Klienci!

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że jako Malinowski & Partners (właściciel marki P&M GROUP) możemy Was wspierać na drodze do osiągnięcia sukcesu w biznesie i rozwoju zawodowym już ponad 18 lat. Nasza firma szkoleniowo-doradcza zawsze stawiała na jakość usług i jakość obsługi naszych Klientów, ale teraz chcemy iść krok dalej i jeszcze bardziej zaangażować Was w kształtowanie naszych usług.

Dlatego z dumą ogłaszamy wprowadzenie nowego systemu opinii (TrustMate) na naszej stronie internetowej (https://www.pmgroup.pl/)❗❗❗ 💪

To narzędzie, które pozwoli Wam wyrazić swoje zdanie na temat naszych szkoleń, doradztwa i co równie ważne, naszej obsługi i wsparcia w tym zakresie.

Chcemy, abyście mogli podzielić się swoimi doświadczeniami ze współpracy z nami i pomogli nam stać się jeszcze lepszymi w tym, co robimy.

Dlaczego Wasze opinie są dla nas ważne?

👍 Budowanie Wiarygodności: Opinie od naszych Klientów to dowód na jakość naszych usług. Dzięki nim inni potencjalni Klienci mogą dowiedzieć się, że nasza firma jest godna zaufania i dostarcza wartość dla człowieka i organizacji.

👍 Doskonalenie Usług: Wasze opinie są dla nas źródłem cennych wskazówek, które pomagają nam doskonalić nasze szkolenia i doradztwo. Twoja sugestia może być kluczem do wprowadzenia istotnych usprawnień.

👍 Wspólne Tworzenie Wartości: Jesteśmy przekonani, że najlepsze rezultaty osiąga się wspólnie. Wasze opinie pomagają nam dostosowywać nasze usługi do Waszych potrzeb i oczekiwań.

 

Jak Możesz Zostawić Opinię? 

To proste ❗ 

Od teraz, na naszej stronie internetowej są do Twojej dyspozycji dwa widgety. Pierwszy po lewej stronie, drugi na dole strony.

Pierwsza możliwość. Kliknij w dolny widget, a otworzy Ci się okienko (pop-up).

Druga możliwość. Kliknij w widget po lewej stronie. Po kliknięciu w przycisk „zobacz więcej”, zostaniesz przeniesiony na stronę https://trustmate.io/opinie/pmgroup-pl na której mamy swoją zakładkę. Jest tam również przycisk „dodaj opinię”.

Wybierz pierwszą lub drugą możliwość. Najważniejsze, że będziecie mogli podzielić się swoim zdaniem na temat naszych usług. To może być krótka recenzja albo po prostu kilka słów na temat Waszego doświadczenia z nami. Mile widziane są tematy szkoleń czy przedmiot doradztwa i pozostawienie swojego imienia i nazwiska z nazwą firmy i stanowiska 😊

Wierzymy, że dzięki Waszym opiniom możemy jeszcze bardziej rozwijać się i dostarczać Wam najwyższą jakość szkoleń i doradztwa. Wspólnie możemy osiągnąć wiele!

Dziękujemy za Wasze zaufanie i wsparcie.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze opinie!🔔

 

Pozdrawiam,

Bogdan Malinowski z zespołem


PowrótIlość odsłon: 425