Informacje Ksztalcenie Doradztwo

Zarządzanie przedsiębiorstwem jak start-upem

Aktualności

Kurs - Prawo Zamówień Publicznych


Certyfikowany kurs programowy na którym zdobędziesz aktualną i praktyczną wiedzę w zakresie ustawy Prawo Zamówień Publicznych. Zaczniemy od tego czym są zamówienia bagateln...

O STUDIACH

Zarządzanie przedsiębiorstwem jak star-upem daje mu elastyczność, witalność i nastawienie na innowacyjność.

Studia adresowane zarówno do osób zarządzających średnim lub dużym przedsiębiorstwem, jak i tych, którzy prowadzą działalność w formie miko lub małych przedsiębiorstw. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą na nowo odkryć siłę i energie małej organizacji w swoich przedsiębiorstwach i nauczyć się, jak dużą organizację zarazić duchem kilkuosobowego start‑upu.

Cel studiów

Celem studiów podyplomowych jest nauczyć innowacyjnego spojrzenia na przedsiębiorstwo, wykorzystującego wizje i idee zarządzania nim jak start-upem. Poprzez praktyczne ćwiczenia i warsztaty uczestnicy będą doskonalić nowoczesne techniki pozyskiwania klientów i sprzedaży. Nauczą się myśleć w kategoriach biznesowych, cały czas pamiętając o ludziach/zespole.

Adresaci studiów 

Studia są adresowane zarówno do osób zarządzających średnim lub dużym przedsiębiorstwem, jak i tych, którzy prowadzą działalność w formie miko lub małych przedsiębiorstw. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą na nowo odkryć siłę i energie małej organizacji w swoich przedsiębiorstwach i nauczyć się, jak dużą organizację zarazić duchem kilkuosobowego start-upu. 

Korzyści z ukończenia studiów 

W trakcie studiów poznasz narzędzia dzięki którym będziesz w stanie ograniczyć koszty i ryzyko przy rozwijaniu innowacyjnych projektów biznesowych. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby swoich Klientów i będziesz mógł dostarczyć im konkretne rozwiązanie. Dowiesz się również, jakie zmiany wprowadzić w zarządzaniu swoją obecną firmą, która potrzebuje rozwoju.

Warunki ukończenie studiów

Studia kończą się przygotowaniem i przedstawieniem przez słuchacza prezentacji oraz egzaminem pisemnym końcowym. Absolwent otrzymuje Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych WSZ-SWPowrót do listy
Ilość odsłon: 637
Kontakt:
Magdalena Cięciera
Specjalista ds. studiów wyższych i podyplomowych
T. 22 253.32.74
M. 48 513.214.212

Zapytaj o szczegóły studiów