Informacje Ksztalcenie Doradztwo

Menedżer jakości w administracji publicznej

Aktualności

Rewolucja w zamówieniach publicznych!


Zamiast kolejnej nowelizacji, całkiem nowa ustawa PZP 11 września 2019 r. ogłoszono zupełnie nową ustawę Prawo zamówień publicznych, pełną nowych rozwiązań oraz nowych obowiązk&oac...

Dołącz do naszego Zespołu


Jesteś szczery, uczciwy, otwarty na ludzi, komunikatywny, śmiały a może pogodny i optymistycznie nastawiony do życia? W takim razie być może to właśnie Ciebie szukamy! W związku z dalszym ...

O STUDIACH

Obecnie przed Urzędami Administracji Publicznej stoją nowe zadania, których realizacja wymaga wdrożenia/doskonalenia w urzędach systemu zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2015.

Cel studiów

Celem Studiów Podyplomowych jest przygotowanie kadry menedżerskiej dla potrzeb zarządzania jakością i wdrażania systemów jakości w administracji samorządowej i państwowej wszystkich szczebli.

Adresaci studiów

Do wzięcia udziału w Studiach zapraszamy przede wszystkim pracowników urzędów administracji samorządowej i państwowej, którzy będą odpowiedzialni za wdrożenie, koordynowanie i doskonalenie systemu zarządzania jakością, jak również osoby chcące poznać ten obszar zarządzania przez jakość.

Korzyści z ukończenia studiów

Dzięki warsztatowemu charakterowi studiów (ćwiczenia, scenki, analiza i modelowanie zachowań, komentarze trenerskie, dyskusje, studia przypadków) zajęcia ukażą Państwu praktyczne aspekty SZJ przedstawiane przez 14 różnych ekspertów P&M GROUP – konsultantów, Audytorów  Pełnomocników ds. Jakości w Urzędach, Sekretarzy, Burmistrzów. Program uwzględnia wymagania nowej normy ISO 9001!

Po I semestrze studiów słuchacze mogą przystąpić do egzaminu na „Audytora wewnętrznego systemu zarządzania jakością” oraz do egzaminu „Menedżera jakości”, po II semestrze.

Warunki ukończenie studiów

Studia, po zaliczeniu wszystkich przedmiotów i zdaniu egzaminów, kończą się otrzymaniem:
1. Świadectwa ukończenia studiów podyplomowych WSZ-SW;
2. Certyfikatu P&M GROUP - Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością.
3. Certyfikatu - Menedżer jakości.Powrót do listy
Ilość odsłon: 550
Kontakt:
Magdalena Cięciera
Specjalista ds. studiów wyższych i podyplomowych
T. 22 253.32.74
M. 48 513.214.212

Zapytaj o szczegóły studiów