Wstęp - P&M GROUP 

 

 
  
 
  


Wstecz Wyślij maila Strona główna Strona główna Wstęp
 
 
 
 Wstęp

Rok 2005 przyniósł wiele zmian na rynku systemów jakości oraz w obszarze aplikowania i rozliczania projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Zauważalny jest spadek poziomu oferowanych usług, niskie kwalifikacje konsultantów, a co za tym idzie, niska wartość usług oferowanych Klientom. Jedyna, jak to niektórzy nazywają "korzyść" dla Klienta, to niska cena, ale teoretycznie, gdyż zła usługa, powoduje wady, które niosą za sobą koszty dużo większe, niż koszt dobrej usługi wpływającej na sprawne funkcjonowanie organizacji, co w efekcie może wpłynąć na obniżenie kosztów.

Powyższy obraz rynku i bliskie kontakty z Klientami poszukującymi solidnego partnera w biznesie, spowodowały powstanie grupy firm doradczo-szkoleniowych spełniających wysokie wymagania Klientów.

Partnerstwo od informacji do profesjonalnej usługi pod wspólną nazwą P&M GROUP funkcjonuje w całej Polsce oferując Klientom usługę o oczekiwanym i powtarzalnym poziomie jakości.

P&M GROUP posiada rozbudowaną współpracę z organizacjami w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu może zaoferować swoim Klientom szeroką ofertę usług. Dodatkowo, dzięki Partnerom, Zespół Ekspertów może czerpać doświadczenie z innych rynków świata i oferować Klientom produkty dopasowane do ich potrzeb.

Oferowane przez Konsultantów P&M GROUP usługi oraz program długofalowej współpracy zapewni rozwój naszych Klientów poprzez dostęp do rzetelnej informacji, szerokiej wiedzy i bogatego doświadczonego Zespołu Ekspertów.

Bogdan Malinowski
Partner Zarządzający
MALINOWSKI & PARTNERS-P&M GROUP
 
W celu otrzymywania najświeższych
informacji wprowadź swój adres e-mail.
 
 
 
     Użytkownik   
              Hasło 
                                              
 
 
 
 

P&M Group  |   Zespół Ekspertów  |   Partnerzy  |   Referencje  |   Praca  |   Kontakt