Informacje Ksztalcenie Doradztwo

Referencje

Mieliśmy przyjemność pracować z:

1
  • 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
  • 105 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
  • 106 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Gliwicach
  • 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ełku
2
  • 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju
A
  • AB MED- Serwis Arkadiusz Dobkowski
  • Agnieszka Gołębiewska Bar Mleczny
  • Akademicki Szpital Kliniczny im Jana Mikulicza- Radeckiego we Wrocławiu dyr. Piotr Pobrotyn
  • ALDONA Aldona Falba
  • ALLOGENUS ORTOPEDIA MINIINWAZYJNA Jerzy Jasielski, Piotr Krawczyk s.c.
  • AMIMED Sp. z o.o.
  • Andrzej Michalczewski Euro Efekt
  • Andrzej Mikulec Bezpieczna Praca S.C.
  • Andrzej Pałubiński Usługi Hydrauliczne WOD-KAN
  • Andrzej Zajac Instalatorstwo Sanitarne
  • ARK Agencja Pracy
  • AUTO BAN SERWIS Kazimierz Banaszek
  • AUTO JAREX Jarosław Puścian
  • AUTO NAPRAWA Jacek Owsianka
  • AUTO NAPRAWA Krzysztof Mlekicki
  • AUTO NAPRAWA Piotr Lubiak
  • AUTO NAPRAWA Władysław Modzelewski
  • AUTO PELAS Robert Peła
  • Auto Plaza Autoryzowany Dealer Forda
  • AUTO-PIOTR Piotr Zaleski
B
  • Bank BPH SA w Grójcu
  • BIAŁKA WIDOK Marzenna Lesiak
  • BILDER Adam Twardowski
  • Bioenergo Adam Orłowski
  • Biuro Poselskie
  • Biuro Rachunkowe PARAGRAF Winnicka Teresa
  • Biuro Rachunkowo Podatkowe Elżbieta Majkusiak
  • Blacharstwo i Lakiernictwo Samochodowe Brzuszkiewicz Andrzej
  • Browar Na Jurze - Ewa Piatek Spółka Jawna
  • Budowa, konserwacja i pielęgnacja terenów zieleni Marian Potęga
C
  • Caritas Archidiececji Warszawskiej
  • CATERMARK - Marek Nowacki
  • Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiebiorczości w Wyszkowie
  • Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie
  • Centrum Alfa Sp. z o.o.
  • Centrum Integracji Społecznej Bystrzyca Kłodzka
  • Centrum Medyczen Ostrobramska
  • Centrum Medyczne KRAJMED
  • Centrum Medyczne LIM w Warszawie
  • Centrum Onkologii Ziemii Lubelskiej
  • Centrum Rozowju Zasobów Ludzkich
  • Centrum Urody Mieczysława Lassak
  • Cukiernia Piekarnia Bieńkowski Mirosław
D
  • Daniel Molski Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe
  • Danuta Szatkowska Gościniec Pod Jesionem
  • Dariusz Bedecki Usługi remontowo-budowlane
  • DARMAR Jadwiga Stokarska
  • Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej Wrocław
  • Dom Dziecka nr 2 Łódź
  • Dom Dziecka nr 7 Kraków
  • Dom Opieki Św. Jadwigi Śl. Henryków
  • Dom Pomocy Społecznej Białaczów
  • Dom Pomocy Społecznej Biały Potok w Trzemeśni
  • Dom Pomocy Społecznej Bielawy
  • Dom Pomocy Społecznej Bobrek
  • Dom Pomocy Społecznej Grybów
  • Dom Pomocy Społecznej im. Św. Brata Alberta Izdebnik
  • Dom Pomocy Społecznej im. Tadeusza Piekarza w Harbutowicach
  • Dom Pomocy Społecznej Kraków
  • Dom Pomocy Społecznej Kutno
  • Dom Pomocy Społecznej Legnickie Pole
  • Dom Pomocy Społecznej Na Przedwiośniu Warszawa
  • Dom Pomocy Społecznej Płaza
  • Dom Pomocy Społecznej Płock
  • Dom Pomocy Społecznej Pogodna Jesień Jelenia Góra
  • Dom Pomocy Społecznej Rozprza
  • Dom Pomocy Społecznej Wirów
  • Dom Pomocy Społecznej Wojszyce
  • Dom Pomocy Społecznej Wola Chruścińska
  • Dom Pomocy Społecznej Ząbkowice Śląskie
  • Dom Pomocy Społecznej Zelów
  • Dom Pomocy Społecznej Bełchatów
  • Dom Pomocy Społęcznej Nowodworze
  • Doradztwo Gospodarcze NOTUM Katarzyna Walińska
  • Dorota Krulikowska HENRIX
  • Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Oświęcimiu
E
  • Edward Idzikowski Zakład Ślusarsko - Tokarski Mechanika Pojazdowa
  • Edyta Tryc Salon Fryzjerski EDYTA
  • ELEKTROINSTALACE Marcin Molski
  • ELMOS Marcin Mioduszewski
  • ELMOS s.c. Jerzy i Jarosław Mioduszewscy
  • ENERGOBAN Sp. z o.o.
F
  • F.H.U. ALEKSANDRIA Artur Dudziec
  • F.H.U. X Krzysztof Iwan
  • F.U.H. LIBRA Izdebski Damian
  • FANTAZJA Fryzjerstwo Damskie Monika Naumiuk
  • Firma BŁYSK Usługi Remontowo - Budowlane Jarosław Rybak
  • Firma BUDOREMONTEX Jerzy Kucharczyk
  • Firma Cukiernicza i Usługi Remontowo Budowlane Bieńkowski Tomasz
  • Firma Handlowo Usługowa Anna Trzcińska
  • Firma Handlowo Usługowa Rydzeński Wiesław
  • Firma Handlowo Usługowa WALDEX Waldemar Turowski
  • Firma Usługi Remontowo Budowlane Projektowanie, Nadzór Budowlany, Kominiarstwo Szymon Piórkowski
  • FLESZ Wojciech Wnuk
  • Foto4All Ewelina Cholewka
  • Fryzjerstwo Garbaczewska Krystyna
  • Fundacja im. Brata Alberta - Świetlica Terapeutyczna
  • Fundacja XX Czartoryskich
G
  • Gabinet lekarski Joanna Araszkiewicz
  • Gabinet Stomatologiczny Sobecki Piotr Bydgoszcz
  • Geovita SA
  • Gminnny Osrodek Pomocy Społecznej w Kuryłówce
  • Gminny Osrodek Pomocy Społecznej Besko
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Bielawy
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Biskupice
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Borzęcin
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Brzeg Dolny
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Charsznica
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gardna Wielka
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gdów
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gołcza
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gromadka
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Iwanowice
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Krościenku Wyżnym
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Krośnice
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Krzeszowice
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lanckorona
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Malbork
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Mirków
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Mogilany
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Nowa Ruda
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Nowy Targ
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ochotnica Dolna
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Oława
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Pokrzywnica
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Przeciszów
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Rytro
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Rzezawa
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Siekierczyn
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Skierniewice
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Słupia
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Sochaczew
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Stara Kamienica
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Tokarnia
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wielgomłyny
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wielka Wieś
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wiśniew
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Zaręby Kościelne
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społęcznej Miechowo
  • Grażyna Kościańska VITBERGIS
H
  • Hamid Valipour Koleti Praktyka Lekarska Dentystyczna
  • Handel miesem Honorata Chojnowska
  • Handel Ogumienia MIK Spółka Jawna Marek Jędrzejczyk, Bogusław Jędrzejczyk
  • HUBERT KWIATKOWSKI Stolar - Expert
  • Hurtownia Elektrotechniczna ELECTRO - LUX Jerzy Kruk
  • Hurtownia ZEFIREK Stanisława Cholewka
  • HYDRO-GAZ Łukasz Giziński
  • HYDRO-STYL Grzegorz Kiszel
I
  • II Urząd Skarbowy w Katowicach
  • II Urząd Skarbowy w Katowicach
  • Inspektorat Wojskowej Służby Zdrowia
  • Instalatorstwo Sanitarne I C.O. Tadeusz Banaszek
  • Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie
  • Instytut Hematologii i Transfuzjologii
  • Instytut Reumatologii w Warszawie
  • Izba Celna w Białej Podlaskiej
  • Izba Rzemieślnicza w Wyszkowie
  • Izba Skarbowa w Rzeszowie
J
  • Jan Falba Bar U JANA
  • Joanna Poleska Sklep Spożywczo - Przemysłowy
  • Jolanta Lewandowska Salon Fryzjerski
  • Józef Wróblewski Piekarnia
  • Justyna Grzela Przedsiębiorstwo Handlowe NADIA
K
  • K&K MOTOR Kamil Posiewka
  • KAMIZA Ewa Wiśniewska
  • Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Łapiński
  • Kisielewska Renata Pracownia Fryzur Awangarda
  • Klaps Studio Grzegorz Tomczuk
  • KLUB LEONARDA Małgorzata Opalińska
  • Kompleks Gastronomiczno - Usługowy Hotel - Restauracja MISTRAL s.c. Janina Śledziewska
  • Krajowa Agencja Informacyjna INFO sp. z o.o.
  • Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
  • Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
  • Krystian Edu-Art. Projekty edukacyjne i artystyczne
  • Krzysztof Andrzej Jeż Zakład Usługowo-Handlowy AUTO – NAPRAWA
  • Krzysztof Postek ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANO – ENERGETYCZNYCH „Techbud”
  • Krzysztof Wyszyński Serwis Ogumienia u Wodza Krzysztof Wyszyński
L
  • Leszczyńskie Centrum Medyczne VENTRICULUS Sp. z o.o.
  • Lulu- Aleksandra Kiełbasińska
  • LUX-MED. Sp. z o.o.
  • Środowiskowy Dom Samopomocy Bielawa
  • Środowiskowy Dom Samopomocy Bystrzyca Kłodzka
  • Środowiskowy Dom Samopomocy Osiecko
  • Środowiskowy Dom Samopomocy Siedlce
  • Świat Dziecka BOBAS Mariusz Składanek
M
  • Maciążek Danuta F.H.U. GRAFIT
  • MAG-DESIGN Sp. z o.o.
  • Malinowski & PM Partner Czesław Malinowski
  • Małgorzata Zakrzewska Sklep spożywczo - przemysłowy
  • Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie Wydział Polityki Społecznej
  • Marecki Ośrodek Zdrowia Sp. z o.o.
  • Marek Giziński Artykuły Wędkarskie i Myśliwskie
  • Marek Owsiejko CAS
  • Maria Piekarska MARIAŻ
  • Mariusz Kardaś OLIMP
  • Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy
  • Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
  • MEBLOTECH Marcin Abramczyk
  • Mechanika i Blacharstwo Pojazdowe Włoczewski Jan
  • Mechanika Pojazdowa MAREK Synakowski Wiesław
  • Mechanika Pojazdowa Nowakowski Czesław
  • Mechanika Pojazdowa Zbigniew Rączkowski
  • Mechanika Pojzadowa Grzegorz Brzozowski
  • Miejska Przychodnia Specjalistyczna Toruń
  • Miejski Ośrodek Polityki Społecznej Ozorków
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Skierniewice
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Brzeziny
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Bukowno
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Centrum Opieki Socjalnej Zduńska Wola
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Głogów
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Głowno
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Gorlice
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej I Wydział Pracy Środowiskowej Łódź
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Kowary
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Kraków
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Legnica
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Limanowa
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Lubań
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Mszczonów
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Oleśnica
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Oświęcim
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Ozorków
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Pabianice
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Pułtusk
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Sanok
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Sieradz
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Tomaszów Mazowiecki
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Wałbrzych
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Wrocław
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Zakopane
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Złotoryja
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społęcznej Filia Łódź-Śródmiescie
  • Miejski Ośrodek Pomocy Społęcznej Łódź
  • Miejskie Centrum Dzieci i Młodzieży OCHRONKA
  • Miejskie Centrum Usług Socjalnych Wrocław
  • Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Iłża
  • Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Karczew
  • Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Koluszki
  • Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Skale
  • Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wieluń
  • Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ziębice
  • Mieski Ośrodek Pomocy Społecznej Mszana Dolna
  • MIK Michał Jędrzejczyk
  • Mirosław Stachacz Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DREWMAX
  • MRÓWCARS Piotr Jeż
N
  • Nazwa
  • Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
  • Narodowy Fundusz Zdrowia
  • NELPOL Petronela Pieprzycka, Jerzy Pieprzycki, Mirosław Drozdowski Sp. J.
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DIAGNOZA Magdalena Lipnicka
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej JANINA
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jaworskie Centrum Medyczne Sp.zo.o. w Jaworze
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LAB-MED Laboratorium Diagnostyczne Violetta Siwiec
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Radom
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus S.J. w Gostyninie
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarzy Specjalistów Prima-Med.
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PULS Sp. z o.o.
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RAW-MEDKAC Rawa Mazowiecka
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej STAN-LAB Laboratorium Analityki Medycznej Renata Staniec
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Starochowice
O
  • OBER CLINIC Sp. z o.o.
  • Odzież, Obuwie sportowe Kamil Giziński
  • Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Białej Podlaskiej
  • Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Zamościu
  • Okręgowy Szpital Kolejowy w Lublinie
  • Omidi Mohammad Usługi lekarskie Dental Cresco s.c.
  • Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie
  • Ośrodek Adopcyjno Opiekuńczy w Tarnowie
  • Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjne dla dzieci Kamieniec-Zbrosławice
  • Ośrodek Pomocy społecznej Aleksandrów Łódzkim
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Chocianów
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Dzierżoniów
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Główczyce
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Głuszyca
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Góra Kalwaria
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Milicz
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Opoczno
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Otwock
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Polkowice
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Strzegom
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Tuchów
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Ursynów
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Warszawa
  • Ośrodek Pomocy Społecznej Żarów
  • Ośrodek Szkoleniowo - Dokształacajacy Niepubliczna Placówka Oświatowa Jan Szluborski
P
  • P.H.U. ALTECH Adam Wyszyński
  • P.H.U. DAJMEX Józef Wronkowski
  • P.H.U. DAN-KRUSZ Lucyna Sosnowska
  • P.H.U. DEMEKO Mieczysław Dziubeła
  • P.H.U. JAKRO POL JACEK FILIPIAK
  • P.H.U. OLMAR Jan Oleksiak
  • P.H.U. TRANSKON Sławomir Mierzejewski
  • P.H.U. VF MEDIA Janina Cholewka
  • P.H.U. WILL Marcin Wielądek
  • P.H.U. ZAWA-PAK Łukasz Zawalski
  • P.P.H.U. AUTOMAX s.c. Dariusz Książek, Daniel Wiśniewski
  • P.P.H.U. EL-TEX Elżbieta Składanek
  • P.P.H.U. ENERGOEL Sławomir Baranowski
  • P.P.H.U. ENERGOL Małgorzata Kruk
  • P.P.H.U. Eugeniusz Kielak
  • P.P.H.U. Ireneusz Dyl
  • P.P.H.U. KOMINKI Piotr Seroka
  • P.P.H.U. MAWAKO Mariusz Wasik
  • P.P.H.U. MEBLOWIL Stanisława Bacik
  • P.P.H.U. RUSTIKAL Stanisław Kaczorowski
  • P.P.H.U. Tartak Import-Eksport Jerzy Abramczyk
  • P.P.U.H. BIAS Sp. z o.o.
  • P.U.H. VIP Wojciech Krowicki
  • P.W.H.U. EMILEX Romualda Rokicka
  • Piekarnia WAWIE W.Depta i S-KA Sp. J.
  • Piekarnia Wyrób i Sprzedaż pieczywa Rafał Iciński
  • Piekarnictwo BRATIS Wyrób i Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna Piotr Pożyczka
  • Piotr Bedecki ELEKTROBUD Piotr Bedecki
  • Pogotowie Opiekuńcze nr 2 Łódź
  • Politechnika Poznańska
  • Polska Agencja Rozowju Przedsiębiorczości
  • Polska Grupa Medyczna sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Agata i Paweł Dydoń
  • Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umyslowym Koło w Miechowie
  • Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umyslowym Koło w Tarnowie - Dom Pomocy Społecznej HOSTEL dla Osób Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie Koło w Tarnowie
  • Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc Warszawa
  • Pośrednictwo ubezpieczeniowe Grzegorz Michałkiewicz
  • Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe Marcin Zienkiewicz
  • Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego
  • Powiatowe Centrum medyczne Sp z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Wieruszewie
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Bochnia
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Dzierżoniów
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Gorlice
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Kłodzko
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Oleśnica
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Olkusz
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Ostrołęka
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Ostrów Mazowiecka
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Płońsk
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Proszowice
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Pucko
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Skierniewice
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Tarnów
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Wadowice
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Wieliczka
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Wołów
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Wyszków
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Zgierz
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Zgorzelec
  • Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli
  • Powiatowy Zespół Szpitali z siedzibą w Oleśnicy
  • Powiatowy Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Będzin
  • Pracownia Analiz Lekarskich Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Małgorzata Ciok
  • Pracownia Fryzur Maska Agnieszka Słomińska
  • PROFIL AUTO Adrian Szewczyk
  • Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Wodno-Kanalizacyjnych Marek Kowalski
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELF Janina Czerwińska
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rachtan & Syn
  • Przedstawiciel Ubezpieczeniowo - Finansowy Tomasz Włodarczyk
  • Przewóz osób Michał Potęga
  • Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
  • PUŁAWSKI PPHU - Janusz Puławski
R
  • Regionalne Centrum Polityki Społecznej Łódź
  • Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Kraków
  • Rehabilitacja Medyczna Anna Rendzia
  • Rehabilitacja Miraga Artur Kukla
  • REKLAMY Krzysztof Jastrzębski
  • REMBUD Zbigniew Bedecki
  • REMONTEL Poitr Jasiński
  • Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o.
  • ROBBUD Usługi Remontowo Budowlane Robert Kowalewski
  • Robert Bedecki ROBEX Usługi Elektryczne i Budowlane
  • Rodzinny Dom Dziecka Łódź
  • ROLL Fijołek Sylwester
  • ROSA Piórkowski Paweł
S
  • SALAMANDA Beata Kornatka
  • Salon Fryzjerski CALINECZKA Alicja Chełstowska
  • Salon Fryzjerski JOLANTA Jolanta Jackowska
  • Salon Fryzjerski Krystyna Jechna
  • Salon Fryzjerski MARIKA Martyna Anna Kamińska
  • Salon Fryzjerski Marzena Mlekicka
  • Salon Fryzjerski MILENA Kuc Milena
  • Salon Fryzjerski ZUZANNA Jolanta Drózd
  • Salon Fryzjersko - Kosmetyczny Marzena Jeż
  • Salon Fryzjersko - Kosmetyczny NADIA Nadia Surowiec
  • Salon Fryzjersko - Kosmetyczny SŁOMCZEWSKI JACEK
  • Salon Kosmetyczny Ladies and Gentleme Dorota Kałuska
  • Salon Urody Butterfly Marta Arbaszewska
  • Salonik Fryzjerski Agnieszka Katarzyna Kalinowska
  • SALUS Sp. z o.o. - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SALUS
  • Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
  • Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dęblin
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Miejski im. J. Garduły w Świnoujściu
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Piszu
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Praski w Warszawie
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Augustowie
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Mieście nad Pilicą
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim
  • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakażny
  • Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Paliatywnej w Suwałkach
  • Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Żoliborz
  • Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długotrwałej
  • Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie
  • Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie
  • Samodzielny Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Ds. Teodora Dunina Mrozy
  • Samodzielny Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
  • Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Sp. z o.o. Oświęcim
  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa
  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga - Południe
  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga - Północ
  • Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Bemowo Laboratorium Analityczne
  • Serwis Samochodowy Franciszek Rus
  • Sewerzyński Andrzej Zakład Tapicerski
  • Sklep części do ciągników i maszyn rolniczych
  • Sklep Spożywczo - Przemysłowy Guzowska Joanna
  • Sklep Spożywczo - Przemysłowy Jadwiga Kowalska
  • Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa w Wyszkowie
  • Stacja Kontroli Pojazdów w Zielonce
  • STAL-WORK Usługi ślusarskie i hydrauliczne Jan Składanowski
  • Starostwo Powiatowe w Limanowej
  • STOLARNIA MCK Gołębiewski Krzysztof Gołębiewski
  • STOLKAR Jacek Karp
  • Studio Efekt Marta Rasińska
  • Studio Fryzur Renata Turek
  • Studio Urody MÓJ STYL Szeliga M.
  • Studium Edukacyjne Wojciech Lipnicki
  • Szczepan Bloch Usługi stolarsko-ciesielskie
  • Szewstwo Naprawkowe Ryszard Gruca
  • Szpital Kliniczny Nr 6 – Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka i Matki.
  • Szpital Kliniczny w Poznaniu
  • Szpital Kolejowy im. dr med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie Sp. z o.o.
  • Szpital Miejski w Morągu Sp. z o. o.
  • Szpital Morski im PCK w Gdyni
  • Szpital Praski w Warszawie
  • Szpital Specjalistyczny im. Dr J. Babińskiego w Krakowie
  • Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny
  • Szpital Specjalistyczny św. Zofii w Warszawie
  • Szpital Uniwersytecki w Krakowie
  • Szpital Wolski Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
  • Szpitale Wojewódzkie w Gdyni Sp. z o.o.
  • Szuksztul - Lenarczyk Barbara Atelier Fryzur
Ś
  • Środowiskowy Dom Samopomocy Bielawa
  • Środowiskowy Dom Samopomocy Bystrzyca Kłodzka
  • Środowiskowy Dom Samopomocy Osiecko
  • Środowiskowy Dom Samopomocy Siedlce
  • Świat Dziecka BOBAS Mariusz Składanek
T
  • TATRY MW s.c. Wojciech Muniak, Maciej Latasz
  • Telewizja Kablowa Zamość - Video - Kadr - Marek Madej
  • Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej MROWISKO
  • TURBO - SERVIS Marcin Markiewicz
  • TWAR Twardowski S. J.
U
  • Uroda Salon Fryzjersko Kosmetyczny Grzymała Sylwia
  • Urząd Dzielnicy Rembertów
  • Urząd Gminy Andrzejewo
  • Urząd Gminy Charsznica
  • Urząd Gminy Kobyłka
  • Urząd Gminy Ostrów Mazowiecka
  • Urząd Gminy Szulborze Wielkie
  • Urząd Gminy Wąsewo
  • Urząd Gminy Zaręby Kościelne
  • Urząd Miasta i Gminy w Skwierzynie
  • Urząd Miasta Iławy
  • Urząd Miasta Kobyłka
  • Urząd Miasta Krakowa
  • Urząd Miasta Marki
  • Urząd Miasta Otwock
  • Urząd Miasta Soachaczew
  • Urząd Miasta Tomaszów Mazowiecki
  • Urząd Mista Nieporęt
  • Urząd Mista Ząbki
  • Urząd Skarbowy w Bydgoszczy
  • Urząd Skarbowy w Grójcu
  • Urząd Skarbowy w Jaśle
  • Urząd Skarbowy w Koninie
  • Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Urząd Skarbowy w Piasecznie
  • Usługi Hydrauliczne Jan Bereda
  • Usługi Hydrauliczne Marian Dariusz Ruciński
  • Usługi marketingowe i handel kosmetykami Monika Kaczmarska
  • Usługi Ogólnobudowlane Stanisław Okuniewski
  • Usługi Remontowo - Budowlane Tadeusz Kruk
  • Usługi Sanitarne Cezary Kowalec
  • Usługi stolarskie MIG Michał Głogowski
  • Usługi Stolarskie Tadeusz Filipowicz
  • Usługi Szklarskie Witold Składanowski
V
  • VITBERGBIS Tomasz Kościański
  • VOY-TEC Wojciech Dymczyk
W
  • Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa
  • Warszawski Uniwersytet Medyczny
  • Warsztat Ślusarski Strusiński Sławomir
  • WERMED Weronika Łapińska
  • Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Bydgoszcz
  • Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego MEDITRANS
  • Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Rzeszów
  • Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Szczecin
  • Wojewódzki Pogotowie Ratunkowe Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lublinie
  • Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Chorób Płuc i Gruźlicy w Wolicy k/ Kalisza
  • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Złotoryji
  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Korczaka w Słupsku
  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. NMP w Częstochowie
  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Częstochowie
  • Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy
  • Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku
  • Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie
  • Wspólnota Samorządowa Województwa Mazowieckiego
  • Wydawnictwo Te Jot
  • WYSPY LEONARDA Akademia Dzieci Ciekawych Swiata Rafał Opaliński
Z
  • Z.H.U.P. PALKO s.c. Zbigniew Nasiadka
  • Z.P.U. DREWSSDOM Stanisław Składanek
  • Zajazd pod sosnami Halina Kamińska
  • Zakład Elektromechaniczny
  • Zakład Elektromechaniczny DOMSERWIS Monika Kotarska
  • Zakład Fryzjerski AGNIESZKA Agnieszka Liszewska
  • Zakład Fryzjerski Anna Mierzejewska
  • Zakład Fryzjerski Damsko – Męski U ANI Anna Bedecka
  • Zakład Fryzjerski Hanna Getka
  • Zakład Fryzjerski Janina Cholewka
  • Zakład Fryzjerski JOLA Jolanta Suchodolska
  • Zakład Fryzjerski Kluska Joanna
  • Zakład Fryzjerski Kotarska Bożena
  • Zakład Fryzjerski Mariola Zawadzka
  • Zakład Fryzjerski Noga Ewa
  • Zakład Immunopatologii Chorób Zakaźnych i Pasożytniczych, WUM
  • Zakład Kominiarski Dziedzic Leonard
  • Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego Zawiercie
  • Zakład Lecznictwa Otwartego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa
  • Zakład Opieki Zdrowotnej w Nidzicy
  • Zakład Optyczny Jan Witkowski
  • Zakład Optyczny Leonard Nawrot
  • Zakład Piekarniczo Cukierniczy MOCHOWO Gogół Agnieszka, Biuro Nieruchomościami PERFEKT Gogół Agnieszka
  • Zakład Piekarsko Cukierniczy GRAHAMKA Sp. C. Ryszard i Urszula Wołejszo
  • Zakład Pielęgnacyjno - Opiekuńczy HANNA
  • Zakład Produkcyjno – Handlowy Stanisław i Agnieszka Ponichtera
  • Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy KOZŁOWSCY
  • Zakład Przetwórstwa Mięsnego Michał Wojtasiak, Anna Szota Spółka Cywilna
  • Zakład Stolarski Pesta Waldemar
  • Zakład Usług Kominiarskich Tadeusz Swiercz
  • Zakład Usług Pogrzebowych i Stolarskich JANECZEK Henryk Janeczek
  • Zakład Usługowo – Produkcyjny GIMEX sp. z o.o.
  • Zakład Usługowo Handlowy AUTO MOTOR Edward Peła
  • Zbigniew Szymański Mechanika Pojazdowa i Blacharstwo Pojazdowe
  • Zenon Frąckiewicz CUKERNICTWO
  • Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku
  • Zespół Opieki Zdrowotnej w Oławie
  • Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Wadowice
  • Zespół Szkół Podstawowych nr 1 w Kobyłce
  • Zespół Szkół Podstawowych nr 2 w Kobyłce
  • Zespół Szkół Podstawowych nr 3 w Kobyłce
  • Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie


Ilość odsłon: 300