Informacje Ksztalcenie Doradztwo
studia podyplomowe szkolenia

Aktualności

Praktyczne studia podyplomowe dla Diagnostów laboratoryjnychWszystkie laboratoria czekają zmiany!!! Dlaczego wszystkie? Czy laboratoria zostaną wydzielone? Jakie skutki niesie za sobą wydzielenie laboratorium jako przedsiębiorstwa w ramach podmiotu leczniczego? Jakie są wymagania co do funkcji kierowniczych w laboratoriach? Jak prowadzić laboratorium i być partnerem Prezesa spółki kapitałowej?
 
Program wypracowany przy udziale Diagnostów Laboratoryjnych, uwzględnia praktyczne elementy i daje odpowiedzi na problematyczne kwestie, jak w ogóle zacząć działać będąc samodzielną/wydzieloną jednostką, jak wyliczać i porównywać ceny, kto może kierować Laboratorium a kto zarządzać, jak argumentować na podstawie cyfr i korzyści, że Nasze laboratorium jest lepsze od innych.
Praktycy dla Praktyków. Nasi trenerzy w przyjazdy sposób, krok po kroku podzielą się z uczestnikami studiów rozwiązaniami zarządczymi, możliwymi do natychmiastowego zastosowania.
Odpowiedzi na wszystkie te pytanie oraz konkretne narzędzia i praktyczne informacje dają praktyczne studia podyplomowe „Menedżer Medycznego Laboratorium Diagnostycznego w obliczu zmian rynkowych", które organizuje MALINOWSKI & PARTNERS przy współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. W trakcie studiów przekazane zostaną praktyczne informacje jak należy przygotować się do nowej sytuacji rynkowej. Uczestnicy zapoznani zostaną również z zasadami zarządzania podmiotami w obliczu zmian. Studia dedykowane są obecnym i przyszłym kierownikom laboratoriów, przedsiębiorcom prowadzącym laboratoria, diagnostom laboratoryjnym, którzy planują rozpocząć własną działalność.

Słuchacze otrzymują zaświadczenie o uzyskaniu 40 pkt edukacyjnych

Decyzja KIDL w sprawie pkt edukacyjnych 

zdjęcia z poprzedniej edycji oraz grafik nowej edycji już na naszym profilu facebook

Zapraszamy do kontaktów z sekretariatem studiów z Panią Magdaleną Cięciera,

T. (22) 253.32.74
E. m.cieciera@pmgroup.pl

która udzieli Państwu niezbędnych informacji.


PowrótIlość odsłon: 120