Informacje Ksztalcenie Doradztwo
banner

Aktualności

Praktyczne studia podyplomowe dla Diagnostów laboratoryjnychMenedżer Medycznego Laboratorium Diagnostycznego... III edycja już w październiku, śpiesz się! 40 pkt edukacyjnych.
 
Jak zarządzać laboratorium w Podmiocie wykonującym działalność leczniczą?
Czy wszystkie laboratoria czekają zmiany?
Jakie skutki niesie za sobą wydzielenie laboratorium?
Jakie są wymagania co do funkcji kierowniczych w laboratoriach?
Jak być partnerem Prezesa spółki kapitałowej?
Jak wyliczać i porównywać ceny, jak argumentować na podstawie cyfr i korzyści, że Nasze laboratorium jest lepsze od innych? 
 
Program wypracowany przy udziale Diagnostów Laboratoryjnych, uwzględnia praktyczne elementy i daje odpowiedzi na problematyczne kwestie. 
 
Praktycy dla Praktyków. Nasi trenerzy w przyjazdy sposób, krok po kroku podzielą się z uczestnikami studiów rozwiązaniami zarządczymi, możliwymi do natychmiastowego zastosowania.

Odpowiedzi na wszystkie te pytanie oraz konkretne narzędzia i praktyczne informacje dają praktyczne studia podyplomowe „Menedżer Medycznego Laboratorium Diagnostycznego w obliczu zmian rynkowych", które organizuje MALINOWSKI & PARTNERS przy współpracy z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. W trakcie studiów przekazane zostaną praktyczne informacje jak należy przygotować się do nowej sytuacji rynkowej. Uczestnicy zapoznani zostaną również z zasadami zarządzania podmiotami w obliczu zmian. Studia dedykowane są obecnym i przyszłym kierownikom laboratoriów, przedsiębiorcom prowadzącym laboratoria, diagnostom laboratoryjnym, którzy planują rozpocząć własną działalność.
 

Słuchacze otrzymują zaświadczenie KIDL o uzyskaniu 40 pkt edukacyjnych

Zapraszamy na nasz fanpage facebook

Więcej o kierunku w zakładce studia podyplomowe >>> 

Sekretariat studiów:  Pani Magdalena Cięciera, T. (22) 253.32.74   E. m.cieciera@pmgroup.pl


PowrótIlość odsłon: 68